o Žebřík, křesťanská sociální práce

Zpět v menuzpět na: Příběhy cizinců

Hodněkrát jsem potřebovala pomoct

Jaká byla životní cesta z původní domoviny
k nám do České republiky? Jaká byla role Žebříku, z.s. v pomoci potřebným?

Hodněkrát jsem potřebovala pomoctCentrum podpory cizinců je informační a poradenské středisko pro podporu a integrací cizinců, to znamená, že je to pravě ta pomoc, co potřebujeme my jako cizinci žijící v ČR.

Konkrétně já mám s organizací velmi dobré zkušenosti. Hodněkrát jsem potřebovala pomoct, co se týče vyřizovaní trvalého pobytu pro děti a sociální poradenství. Také jsem řešila problémy v manželství, tak v tom všem mi hodně pomohli, vždycky mi podali pomocnou ruku, a veškeré informace, co jsem potřebovala. Na úřadech jsem nikde nedostala zcela úplnou informaci, ale tady mi poskytli veškeré údaje v plném rozsahu. A důležitá věc je to, že tam pracují dobři lidé se srdcem i duší, vždycky mne uvítali s úsměvem.

Jsem jim velmi vděčná, že se starají takovým způsobem a pomáhají nám cizincům.

L.A.

AKTUÁLNÍ PROGRAM


     

MOZAIKA - MULTIKULTURNÍ CENTRUMMultikulturní centrum plné zábavy a zajímavých věcíPestrá nabídka nejrůznějších aktivit pro děti i dospělé.

PRO CIZINCE

Podívejte se, co Centrum podpory cizinců nabízí.

Poskytujeme informační, odborné poradenské a vzdělávací služby pro cizince a jejich rodiny na Prostějovsku s cílem podpořit jejich integraci.

Švýcarské fondy a Nadace Partnerství       Olomoucký kraj        Norské fondy a Nadace Partnerství

Ministerstvo práce a sociálních věcí           Ministerstvo vnitra                   Město Prostějov                  Apoštolská církev, sbor Prostějov                 Apoštolská církev, sbor Prostějov                 Slovo Života                  Dobrovolnické centrum Olomouc                

Napište nám na: zebrik(zavináč)zebrik-os.cz / Optimalizováno pro rozlišení 1024x768 px.